Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ibooks keeps deleting my PDF files!!
Since the iOS 10 refresh, my iPad Air continues erasing my PDF documents without my authorization to free up space and store them on cloud, despite the fact that regardless I have 600mb-1gb remaining and I utilize those records every now and again. Any thought how to kill this anoying "work"? Much thanks!
Reply
Gracious sad for the confounding section! That is to say, since the iOS 10 refresh, iBooks application continues erasing my PDF record. I simply need to indicate the gadget, just in the event that anybody inquires!

Is iCloud Drive empowered on your gadget? If not, empower it. A while later, check the iBooks application for your missing .pdf documents.
Reply
Kiko Ramirez po odejściu z Wisły udziela kolejnego wywiadu, w którym mocno krytykuje prezes Marzenę Sarapatę.

Czytał pan wywiad prezes Wisły Marzeny Sarapaty dla „Przeglądu Sportowego”? Powiedziała, że Wisła pana przerosła, że nie chciał pan korzystać z nowinek technologicznych.
Znam jego treść. Jej słowa świadczą o tym, że niczego się w piłce nie nauczyła. Ja jestem w futbolu od 30 lat, 15 lat jako piłkarz i 15 lat jako trener. A pani prezes funkcjonuje od niedawna. Ktoś ją wprowadził w błąd, skoro tak mówi. Najbardziej rozbawił mnie fragment, że nie chciałem korzystać z nowych technologii. Kiedy poprosiłem o sprzęt mierzący różne parametry na treningu, kosztujący około 50 tys. euro, to usłyszałem, że nie ma na to pieniędzy. A panią prezes widziałem może ze dwa razy w roku. To, co opowiada, nie jest prawdą, nie wie, jak pracowaliśmy.
Reply
Manuel Junco w dużym wywiadzie mówi sporo o zwolnieniu Kiko Ramireza.

Nie ma pan jednak wrażenia, że sprzedając Petara Brleka i Krzysztofa Mączyńskiego, niezwykle utrudniliście Ramirezowi zadanie?
Jesteśmy w gronie 99% klubów świata, które muszą sprzedawać najlepszych zawodników. Dla mnie też najbardziej komfortowo byłoby nic nie zmieniać. Wtedy nie miałbym dodatkowej roboty przy szukaniu nowych piłkarzy. Ale musimy być gotowi, by sprzedawać zawodników i zarabiać dla klubu. Trener też musi to zaakceptować.

Rozumiem, ale czy to nie jest dla trenera okoliczność łagodząca?
Jackowi Magierze też utrudniło pracę w Legii sprzedanie mu dwóch napastników. A jednak zdobył mistrzostwo. Trenerzy muszą sobie z tym radzić. Nie zwolniliśmy trenera w sierpniu czy we wrześniu. Ramirez był drugim najdłużej pracującym w ekstraklasie. Na ostatniej konferencji Ramireza spytano, na jakim etapie są zawodnicy i czy potrzebują więcej czasu. Powiedział, że okres adaptacji już minął. We wrześniu, gdy przegraliśmy z Koroną w Pucharze Polski, można było to wytłumaczyć adaptacją i różnicą w etapach przygotowania nowych zawodników. Dlatego wtedy go nie zwolniliśmy. Ale na tym etapie sezonu wszyscy powinni już być w odpowiedniej dyspozycji.
Reply
Retweeted Andrew Ng (@AndrewYNg):
Announcing my new company! Landing.ai will help companies transform for the AI era. We’re starting with the manufacturing industry. https://t.co/QlTLJQwOkL
Reply
Hello there. I've refreshed to 10.3.1 as of late and - as occurred on a past refresh - the greater part of my PDFs vanished. Be that as it may, the greater part of the PDFs are still on my iPhone. I did my refresh over the air, obviously. I went to a few locales recommending arrangements. Most included interfacing with iTunes. Be that as it may, I had a go at something I hadn't thought of earlier and it worked. I erased iBooks. At that point I downloaded it once more. When I opened it, it inquired as to whether I needed to utilize iCloud. I picked that choice. When I opened iBooks the greater part of my PDFs were reestablished and in their Collections! One exceptionally glad Viking here ???☘️
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)